Grafik zajęć

Lokalizacja zajęć Kiedy Grupa Godziny Data pierwszych
zajęć
Trener
Gdańsk - Młyniec (Pilotów 3) poniedziałki i środy

początkująca

17:00-18:30 sala 4

wszystkie grupy 

 

Julia Górka

zaawansowana 

 18:30-20:00 sala 4

11.09.23r. 

Julia Górka

mistrzowska

kadry

vip

16:00 - 17:30 sala 7

17:30 - 19:00 sala7 

19:00 - 21:00 

vip  4.09

Natalia Dzienniak(Konopińska)

Gdansk Szkoła Morska (Rogalińska) środa i piątek

początkująca

zaawansowana

mistrzowska

16:45-18:15

18:15 - 19:45

19:30-21:00

20.09

(sala D)

Trener zejdzie po dzieci do portierni 

Oskar Bojarski


poniedziałek i czwartek

kadry1

Kadry 2 + Vip

17:00-18:30

18:30-20:00 (vip 20:30)

18.09

Danuta Bojarska

Lawendowe Wzg. - SP 6  środa i piątek

początkująca

zaawansowana

mistrzowska

16:15-17:45

17:45-19:15

19:15-20:45

27.09 

zbiórka przy   wejściu A

Barbara Nieścior
Sp 48 - Gdańsk (Burzyńskiego) wtorki i czwartki 

początkująca

zaawansowana

mistrz./kadra 

15:00 - 16:30

16:30-18:00

18:00-19:30

19.09.23r. sala 34 

Trener wyjdzie po dzieci do portierni 

Barbara Nieścior
Gd. Jasień - Sp 85  wtorek i piątek

początkująca

zaawans.-mistrz.

18:00-19:30

19:30-21:00

22.09.23r. 

wejście na kompleks sportowy od tyłu szkoły 

Natalia Dzienniak
Gdynia Dąbrowa - SP 47  środy i piątki

początkująca

zaawansowana

mistrz./kadrowa

16:00-17:30 sala 16

17:30-19:00 sala 16

19:00-20:30 sala 16

20.09.23r.  Magdalena Gwizdała
Gdynia Witomino - K.O.Bałtyk poniedziałki i czwartki

początkująca

mieszana 

17:00-18:30

18:30-20:00

18.09.23r.  Pola Zienkiewicz
Banino - Szkoła Podstawowa (Tuchomska) wtorki i czwartki

początkująca

zaawansowana

mistrzowska

wt.: 17:40-18:50 i czw. 17:00-18:20

wt. 18:50-20:00 i czw. 18:20-19:40

wt. 20:00-21:10 i czw. 19:40-21:00

19.09.23r. 

wejście do szkoły od strony placu zabaw. 

Oskar Bojarski
Puck - MOKSiR  poniedziałki i czwartki 

początkująca

zaawansowana

mistrzowsko-kadrowa

16:00-17:30 

17:30-19:00

19:00-20:30 

18.09.23r.

sale na piętrze 

Magdalena Gwizdała